Article big photo

Sportovní prodejny Decathlon

Sportovní prodejny Decathlon jsme vybavili několika prvky systému Digital Signage. Jedná se o velké skládané full HD LED stěny (16 panelů - 6x3m), závěsné stropní full HD profipanely renomovaných výrobců (jednoduché i zdvojené) a v neposlední řadě jsme také instalovali novinku - Digital Signage grafické sloupky s aktivním zobrazením obsahu. V roce 2016 jsme kompletně zrealizovali jedenáct prodejen Decathlon po celé České republice.

Mám zájem o podobné řešení

Digital Signage skládaná LED stěna

Pro síť prodejen Decathlon používáme naše osvědčené řešení profesionální skládané LED stěny z profipanelů renomovaných výrobců, která je vzdáleně řízena a umožňuje správu veškerého obsahu pomocí intuitivních a snadno nastavitelných playlistů, které je možné editovat z libovolného mobilního zařízení nebo PC.

Digital Signage profi panely

Pro síť prodejen Decathlon dodáváme zdvojené profipanely renomovaných výrobců. Použité Digital Signage technologie pro zobrazení marketingové kampaně zákazníka jsou i v tomto případě řízeny vdáleně a lze na nich nastavit libovolný počet zónových playlistů, přehrávajících různorodý obsah ve formě například videa, televizního vysílání, obrázků, webových stránek, RSS kanálů a dalších zdrojů dat.

Digital Signage sloupový panel

Novinkou, kterou v našem portfoliu nově naleznete, je unikátní sloupový profipanel renomovaného výrobce. Technologii Digital Signage nyní proto můžete využít pro prezentaci zákazníkovi i v místech, kde dříve z technických důvodů nebylo možné umístit klasický profipanel. Tento unikátní Digital Signage sloupek lze samozřejmě polohovat jak vertikálně, tak i horizontálně.

Zpět